Loading...

MARDİN MERKEZDE ALT YAPISI HAZIRLANAN TARİHİ YAPININ TEFRİŞATLANDIRILIP DONATILARAK KONAKLAMA TESİSİ HALİNE ULAŞTIRILMASI VE HİZMETE AÇILMASI (Son Başvuru 07.06.2012- Saat:14:00)

                                                     

Mal alımı  için ihale ilanı

LEMAKS TURİZM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Dicle Kalkınma Ajansı 2011 YILI SEKTÖREL GELİŞME MALİ DESTEK PROGRAMI kapsamında sağlanan mali destek ile MARDİN MERKEZDE ALT YAPISI HAZIRLANAN TARİHİ YAPININ TEFRİŞATLANDIRILIP DONATILARAK KONAKLAMA TESİSİ HALİNE ULAŞTIRILMASI VE HİZMETE AÇILMASI isimli proje için 10 lotluk bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale ’de alınması planlanan mal aşağıdaki gibidir.

Lot1: LCD TV,  LOT2: MUTFAK EKİPMANLARI,  LOT3: YATAK VE MALZEMELERİ,   LOT4: PERDE TEKSTİLİ,  LOT 5: YATAK MOBİLYALARI, LOT 6: ODA VE BANYO MOBİLYALARI, LOT 7: OTEL RESTORAN- CAFE-İDARİ KISIM MOBİLYA VE OTURMA GRUPLARI,  LOT8: ÇAMAŞIRHANE EKİPMAN VE MALZEMELERİ, LOT9: OTEL İÇİN ODA İHTİYAÇLARI, LOT10: BANYO-WC EKİPMANLARI.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Tepebaşı mah. 126. sok no: 7 Kızıltepe/Mardin adresinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 07.06.2012- Saat:14:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar;  www.dika.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler,  07.06.2012 tarihinde, saat 14.00’da LEMAKS TURİZM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  Tepebaşı mah. 126. sok no: 7 Kızıltepe/Mardin adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.