Loading...
Duyuru Galerisi
TURİZM SEKTÖRÜ 2030 GLOBAL TRENDLER EĞİTİMİ DUYURUSU 15 Şubat 2021 | 11:41

TURIZM SEKTÖRÜ 2030 GLOBAL TRENDLER EĞİTİMİ

Japonya Hükümeti tarafından finanse edilen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Kalkınma Ajansları ile iş birliği içinde yürütülen “COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi kapsamında işletmelerin COVID-19 gibi belirsizliklere karşı dayanıklılıklarının arttırılması ve belirsizlik karşısında iş sürdürülebilirliklerinin sağlanması için işletmelere eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmesi amaçlanmaktadır. 

Bu kapsamda TURİZM SEKTÖRÜ 2030 GLOBAL TRENDLER EĞİTİMİ, 16 Şubat 2021 ve 17 Şubat 2021 tarihinde 09.00-13.30 saatleri arasında iki bölüm olarak zoom üzerinden yapılacaktır.

Eğitimler COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Katılım 25 KOBİ ile sınırlandırılmıştır. Eğitime her KOBİ’den bir kişi katılabilir.

Son başvuru tarihi 14 Şubat 2021 olup, kayıt yaptırmak isteyen işletmelerin aşağıdaki linkten kayıt yaptırması gerekmektedir: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzzQPM0EQubF0V4TGA0A3QV1fubbva-NL6rvUu4uXb6ZyaXw/viewform üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir.

Eğitim kapsamında işletmeler için beklenen çıktılardan bazıları aşağıdaki şekilde sıralanabilir; 

⦁ Eğitim sonunda katılımcılar turizm sektörü özelinde gerçekleşmesi muhtemel değişimler hakkında bilgi sahibi olacaktır. 

⦁ Bu sayede farklı senaryolarda uzun dönemli esnek stratejik planlama yapabilecek küresel bakış açısına sahip olacaktır.

Beklenen çıktılardan da anlaşılacağı üzere ana amaç turizm sektörü özelinde Türkiye’de ve dünyada 2030 yılına kadar gerçekleşmesi beklenen değişimler çerçevesinde sektör yöneticilerinin bilinçlendirilmesi, sektörel belirsizliğin belli oranlarda ortadan kaldırılmasıdır. 

Eğitmen: Hakan Aslan 

Programa katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız. 

Kayıt yaptırmak için aşağıdaki pdf de yer alan linki tıklayınız.

 

kobi_egitimler_duyuru_turizm_global-trendler.pdf