Loading...
Duyuru Galerisi
Mülakat Duyurusu 18 Ocak 2021 | 16:33

Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği’nin ilgili hükümlerine istinaden yapılan değerlendirme sonucu, geçerli başvurular arasından belirlenen ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin liste aşağıda sunulmuştur.

 

 

Mülakat (Sözlü Yarışma) Sınav Tarihi             :  18-19 Ocak 2021

 

Mülakat(Sözlü Yarışma) Sınav  Giriş Adresi:  Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Binası

                                                                                   Yenişehir Mahallesi Kızıltepe Caddesi No: 6/1

                                                                                   Artuklu / MARDİN

 

* Mülakat(Sözlü Yarışma) Sınavına girmeye hak kazanan adaylar, 18-19 Ocak 2021 tarihlerinde saat 09.00’da başvuru sırasında sunmuş oldukları belgelerin asılları veya Noter tasdikli suretleri ile sınav yerinde hazır bulunmalıdır.

 

Bu belgeleri ibraz etmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

 

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara ayrıca tebligat gönderilmeyecektir.

 

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

 

MÜLAKAT (SÖZLÜ SINAVA) KATILMAYA HAK KAZANAN

ADAYLARIN LİSTESİ

SIRA

NO.

ADI

SOYADI

MÜLAKAT GİRİŞ TARİHİ

                                    HUKUK MÜŞAVİRİ

 

1

ABDULKADİR

SAVAŞ

18.01.2021

2

HASİBE

BALER

18.01.2021

3

SABAHNUR

KAYGUSUZ

18.01.2021

4

MELİH KAAN

VARGELOĞLU

18.01.2021

UZMAN PERSONEL

MİMARLIK/MÜHENDİSLİK

1

NECMETTİN

DOĞAN

18.01.2021

2

ÖMER

ÇİÇEK

18.01.2021

3

MEHMET ÇAĞRI

TİKTAŞ

18.01.2021

4

MELİKE SILA

ACAR

18.01.2021

5

MUHAMMED

SÖĞÜT

18.01.2021

6

CANSU HİLAL

POLAT

18.01.2021

7

KARTAL

KOYUNCU

18.01.2021

8

HİKMET CİHAD

SAÇAN

18.01.2021

9

GÜLSÜM

ÖZATA

18.01.2021

10

EMRE

DURMAZ

18.01.2021

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

1

ŞELALE

BALAMBAR

19.01.2021

2

SERKAN

İMREK

19.01.2021

3

AHMET VEYSEL

BİNGÖL

19.01.2021

4

SİMGE

REYHAN

19.01.2021

5

MURAT

YILDIZ

19.01.2021

SOSYOLOJİ

1

BÜŞRA

OKUR

18.01.2021

2

NURSEL

KURUŞ

18.01.2021

3

MUSTAFA

ERTÜRK

18.01.2021

HUKUK/İKTİSAT/KAMU YÖN./ÇEKO/SİYASET BİL. VE KAMU YÖN.

/ SİYASET BİL. VE ULUS. İLİŞK./ İSTATİSTİK/EKONOMETRİ/TURİZM İŞLETME.

1

MURAT

ZÖNGÜR

19.01.2021

2

YUSUF

İNAMOĞLU

19.01.2021

3

AHMET KAAN

KETBOĞA

19.01.2021

4

BEDRAN

YILDIRIM

19.01.2021

5

AHMET

YENİER

19.01.2021

6

HÜSEYİN ERSİN

ŞENEL

19.01.2021

7

FATİH

KARA

19.01.2021

8

MEHMET

TANRIVERDİ

19.01.2021

9

ANIL

YALÇIN

19.01.2021

10

AZİZ

AYTAŞ

19.01.2021

*Uzman 2 (Ziraat Mühendisliği, Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği, Biyosistem Mühendisliği,

Tarım Ekonomisi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü, Tarla Bitkileri, Bahçe Bitkileri,

Tarımsal Yapılar ve Sulama, Bitki Koruma) ve İç Denetçi istihdamı için ilanda belirtilen

koşulları sağlayan herhangi bir başvuru alınamamıştır.