Loading...
Duyuru Galerisi
2022 Yılı Personel Alımı Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Adaylar 08 Ağustos 2022 | 22:42

2022 YILI PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAY LİSTESİ

Ajansımızın Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği kapsamında 27.06.2022 tarihli ve 31879 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 3 uzman personel alım ilanına başvuran adaylardan sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylarla ilgili bilgilere aşağıda yer verilmiştir.

UZMAN 1 – Ziraat Mühendisliği (1 Uzman)

Bu alandan mülakata girmeye hak kazanan aday bulunmamaktadır.

UZMAN 2 – Mühendislik Bölümleri (2 Uzman)

SIRA NO

AD

SOYAD

BÖLÜM

1

MİRZA MEHMET

YÜCEL

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

2

TUGAY

TOLUDAN

HARİTA MÜHENDİSLİĞİ

3

YILMAZ

SANSAN

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

4

YUSUF

ÜLKER

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

5

BAHAR

KILIÇ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (İNGİLİZCE)

6

GÖKSEL

GÜNDAL

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

7

MEHMET ATA

YILDIRIM

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

8

ÜMİT

ABİÇ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

9

MEHMET

ŞAHİN

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (İNGİLİZCE)

10

HASAN

EKER

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

 

NOTLAR:

  • Sınav başvurularına ilişkin olarak yapılan itirazlar, aday listesinin Ajans internet sitesinde yayımlanmasını müteakip 5 gün içinde yapılabilecektir. Yapılan itirazlar, Yönetim Kurulu başkanı tarafından itiraz tarihinden itibaren beş gün içinde belirlenecek üç kişilik bir komisyon tarafından en geç bir hafta içerisinde sonuçlandırılır. Bu süre, incelemenin zorunlu kılması halinde en fazla on beş güne kadar uzatılabilir.
  • İş başvurusunda bulunan adaylar, ilanda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar. Başvuru Formunda belirtilen bilgilerin ve teslim edilen belgelerin doğru ve gerçek olduğu başvuru sahibi tarafından kabul ve beyan edilmektedir. Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu, sahte belge sunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve bunlarla sözleşme yapılmaz. Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri haklı nedenle feshedilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve bu kişiler haklarında Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulur.
  • Yarışma Sınavı, Ajansın Merkez Hizmet Binasının bulunduğu, Yenişehir Mah. Kızıltepe Cd. No:6/1 Artuklu/MARDİN adresinde yapılacak olup, sınav tarihi daha sonra Ajansın internet sayfasından duyurulacaktır. Ajans Genel Sekreterliği, son başvuru tarihinin süresini uzatmaya veya sınav tarihini değiştirmeye yetkilidir. Olabilecek bu tür değişiklikler, Ajansın www.dika.org.tr internet adresinden duyurulacaktır.

Kamuoyuna ve ilgililere ilanen duyurulur.