DİĞER HABERLER

Şırnak’ta Güçlü Proje Dönemi Başlıyor
Çağrı Merkezi Ziyareti Gerçekleşti
Şırnak’ta Girişimcilik Seferberliği
Şırnak’ta İlk Kömür Ocağı Teşviki
Küçükbaş Hayvan Payetleme Birimi Güdümlü Projesi
Kurtalan Çarşısı Ajans Desteğiyle Modern Hale Geliyor
Siirt'te Helvacılar Çarşısı Canlanıyor
Dara Antik Kenti Yeniden Canlandırılıyor
Ajans Üniversite İşbirliği Platformu’nun Yedinci Toplantısı Gerçekleştirildi
SIAL Uluslararası Gıda Fuarı Hazırlık Toplantısı Yapıldı


GAP Başkanı ile Kaymakamlar Ajansımızı Ziyaret Etti

GAP Başkanı ile Kaymakamlar Ajansımızı Ziyaret Etti

2017-12-20 00:00:00
GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı ile Mardin ilçelerinin Kaymakamları Ajansımızı ziyaret etti.

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı ile Mardin’in ilçelerinin Kaymakamları Ajansımızı ziyaret ederek Genel Sekreterimiz Yılmaz Altındağ ile görüştüler. Genel Sekreterimiz, GAP BKİ Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Mardin ilçelerinin Kaymakamlarına Ajansımızın yaptığı çalışmalar konusunda bilgi verdi. Ajansımızın bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetler, projeler, destekler ve etkinlikler ile bundan sonra yapacağı çalışmaları anlattı.

Ajansımız, GAP Bölge Kalkınma İdaresi ile ortaklaşa gerçekleştirmiş olduğu mali destek programlarının yanı sıra kaymakamlıklar ile birlikte ilçe proje ofisleri kurulması konusunda iş birlikleri gerçekleştirdi. İlçe Kaymakamlarımız Ajans’ın kendilerine vermiş olduğu proje desteklerinin ilçeleri için ne kadar önemli olduğunu ifade ederek kalkınmanın bölgede baş aktörünün kalkınma ajansları olduğunu belirttiler. Bu ziyaret vesileyle Ajansımızın Güdümlü Proje Desteği kapsamında ilçelere vermiş olduğu desteklerden ötürü Genel Sekreterimize teşekkür ettiler.Genel Sekreterimiz kendisini ziyaret eden GAP BKİ Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, Kızıltepe Kaymakamı Ahmet Odabaş, Midyat Kaymakamı Hüseyin Tekin, Nusaybin Kaymakamı Ergün Baysal, Savur Kaymakamı İdris Koç, Mardin Vali Yardımcısı Mehmet Uslu, Mardin Valiliği Hukuk Müşaviri Hidayet Sarı ve MARTOD Başkanı Özgür Azat Gürgör'e ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Basında Dika
Dika'nın basında çıkan haberleri için tıklayınız
Doküman Arşivi
Ajans çalışmaları ile üretilen döküman arşivi
Basında Bölgemiz
Bölgemize ait haberler ve güncel etkinlikler
İhale İlanları
Ajans ve yararlanıcılarına ait ihale ilanları
         
Copyright © 2013 dicle kalkınma ajansı


Notice: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' in /var/www/vhosts/dika.org.tr/httpdocs/index.php on line 129